Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Ekonominės teorijos>Pasaulėžiūros svarba ekonomikoje

Pasaulėžiūros svarba ekonomikoje

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Turto, aktyvų-pasyvų, investavimo samprata. Turto samprata. Investavimo samprata. Aktyvų-pasyvų (samprata). Išsilavinimo svarba rizikų valdyme gyvenime, ekonomikoje. Žmogiškųjų vertybių vaidmuo ekonomikoje. Ar vertybės netenka vertės? Ko verta gyvybė? Reikia moralinio kompaso. Būtinas valdžios pavyzdys. Geras karaliaus Saliamono pavyzdys. Blogas karaliaus Saliamono pavyzdys. Paplitęs nepasitikėjimas šiandien. Išvados.

Ištrauka

Pasaulėžiūra - labai svarbus klausimas, apsprendžiantis mūsų gyvenimą. Klausimas apie tai daugelį sutrikdo, nes retas apie tai susimąstome – gyvename, ir tiek. Kodėl tai svarbu? Žvilgtelėkime į apibrėžimą: pasaulėžiūra – tai žmogaus požiūris į pasaulį ir į žmogaus vietą jame, į supančią aplinką ir santykį su ja. Kaip ir paprastai, sprendžiant iš šio apibrėžimo, mes visi turime pasaulėžiūrą. Ta pati pasaulėžiūra vyrauja ir ekonomikoje, kuri diktuoja mūsų verybes, laisves, verčia rizikuoti siekiant geresnio pragyvenimo, tačiau tai labiau išaukština materialinę pusę, negu tikrąsias vertybes.

Siekiant sukurti turto ir verslo profesionalaus, kvalifikuoto vertinimo sistemą, reikia aiškiai apibrėžti pačią turto sąvoką ir jo struktūrą. Turto ir verslo vertinimas privalo turėti savo objektą, aiškiai apibūdinant ką jis apima ir ko neapima. Teorijoje ir praktikoje naudojamas įvairus turto klasifikavimas, o turtas apibrėžiamas įvairiomis prasmėmis. Lietuvos turto ir verslo vertinimo pagrindų įstatyme turtas apibūdinamas, kaip "vertę ir savininką turinys ekonominiai ištekliai, kuriais disponuoja ekonominis subjektas"
Turtą sudaro materialūs ir nematerialūs objektai, jis gali būti nekilnojamas arba kilnojamas. Nekilnojamasis turtas sudaro žymią pasaulio turtų dalį, o jo vertinimas yra labai svarbus turto ir finansinių rinkų gyvybiškumui palaikyti. Todėl nekilnojamojo turto samprata, kuri pateikiama nevienareikšmiai įvairiose srityse, ypač svarbi turto vertinime. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2011-01-10
DalykasEkonominės teorijos referatas
KategorijaEkonomika >  Ekonominės teorijos
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis374.51 KB
AutoriusJustinas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasEgidijus Ostašius
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasFundamentinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pasauleziuros svarba ekonomikoje [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Egidijus Ostašius
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą